Představení produktu

V případě is>content se nejedná pouze o redakční systém, ale o komplexní systém pro správu obsahu skupiny www prezentací čí portálů. Systém je postavený na platformě Magic2G a je tedy připraven k realizaci náročných projektů spojedných s dalšími agendami této platformy. Systém je připraven především pro následující projekty:

  • tvorba designových www prezentací
  • tvorba katalogů produktů, osob, firem
  • tvorba rezervačních systémů
  • tvorba objednávkových systémů
  • provazovánín mnoha systémů do jedné www prezentace

Redakční systém

Srdcem is>content je přehledný redakční systém s možností plné kontroly nad výslednou prezentací. Úpravy stránek mohou být realizovány buď v kódu HTML, nebo vizuálně pomoci WYSIWYG editoru. WYSIWIG editor použitý v systému je licencovanou komponentou, jejíž věrnost zobrazení a rychlost překračuje WYSIWYG editory běžně dostupné na trhu.

Jazykové mutace obsahu

Zvolená architekura umožňuje snadno vytvořit různé jazykové verze stránek se samostatně nastavitelnými menu pro jednotlivé verze tak, aby byl cílový zákazník zasažen co nejpřesněji v závislosti na zvoleném jazyce.

Systém novinek

Samozřejmostí je systém novinek, díky němuž můžete velmi snadno dát vědět vašim klientům o aktuálním dění, akčních nabídkách, případně informovat o čemkoli, co má být rychle zveřejněno na vašich stránkách. Systém může evidovat mnoho nezávislých řad novinek.

Dynamické prvky a šablony

K propojování redakčního systému na agendy postavené nad frameWorkem 2G slouží sada dynamických prvků vkládaných do administrovaných stránek. Není tak problém vložit na stránky třeba registrační formulář účastníka kongresu či pole pro vyhledávání zájezdů.

Využití existujících stránek:

Do editroru lze vložit již existující stránky, takže investice do vytvoření www stránek, které jste již realizovali bez tohoto redakčního systému, není ztracena. Systém je schopen převzít kompletní strukturu, design i kód původních stránek a zachovat tak práci grafiků, textařů a výsledky detailního ladění www prezentace.

Multimediální archív

Každá kvalitní prezentace potřebuje také kvalitní obrázky. Spravovat obrázky v is>content můžete prostřednictvím multimediálního archívu. Tato agenda umožňuje skladovat obrázky a hledat v takto vytvořeném archivu, umožňuje také velmi komfortní práci se strukturováním všech multimédiálích souborů. Ukládání libovolných souborů je prováděno do file-systému pod vlastním kódovým označením. Multi-mediální archív představující stovky gigabytů dat tak nebrzdí databázi a poskytnutí souboru je velmi rychlé. Při ukládání fotografií generuje systém automaticky náhledové rozlišení, aby práce s fotografiemi tiskové kvality nebyla brzděna formátem či velikostí původního souboru.

Správce souborů

V případě samostatné instalace je používán místo multimediálního archívu (či případně pro správu příloh) správce souborů. Ten umožňuje vytvářet adresářovou strukturu a ukládat libovolné soubory na server, přidávat k nim popis a poté je připojovat jako přílohy či obrázky k libovolným článkům.

Verzování článků

Systém umožňuje udržovat dvě verze každé stránky - „pracovní“ a „ostrou“. Díky tomu můžete na internetu prezentovat stále původní verzi a pracovat již na verzi nové bez jakéhokoliv ovlivnění „ostré“ verze. V okamžiku dokončení, prostým stiskem tlačítka, uděláte z „pracovní“ verze verzi „ostrou“. To vše aniž by došlo k byť jen chvilkovému výpadku zobrazovaných informací.

Vytváření struktury webu

Systém Vás dokáže provést tvorbou a úpravou menu takovým způsobem, že vytvoření struktury stránek pro Vás bude hračkou. Je zde podpora různých typů menu, uživatel vybírá z horizontálních, vertikálních, roletkových a řady dalších. Podobně jednoduše lze nastavit například i mapu webu, způsob jakým se má menu chovat, nebo pro jakou jazykovou verzi je určené.

Kvalita kódu a SEO

Systém podporuje plně validní kód standardů W3C a XHTML se zachováním všech důležitých prvků pro SEO (Search Engine Optimalization) jako jsou překlady adres, klíčová slova, meta značky a další.

Proč Magicware

Máme zkušenosti, znalosti a úspěchy
Jsme nadšení pro to, co děláme
Jsme česká společnost s mezinárodním působením
Máme vize a dokážeme se připravit na budoucnost
Díky širokému použití systému umíme dělit náklady
Máme silnou podporu celého životního cyklu aplikace